Vaši zvířecí kamarádi jsou
i našimi kamarády.
Veterinární klinika CTVET Frýdecká 1876 737 01 Český Těšín
Ordinační hodiny

Po-Pá: 8.00-18.00

So:9.00-12.00

Ne:9.00-11.00

Pohotovost podmínky

Aktuality

08
září
Již druhá generace digitálního rentgenu (Rayence USA) na naší klinice. Nyní jsme přešli na přímý digitální systém, který během pouhých 5 sekund zobraz ...
11
červen
Díky nově pořízenému přístroji Fuji Vám vyšetříme krev Vaší feny na hladinu progesteronu během 10 minut, což umožní přesné stanovení vhodné doby ke kr ...
Všechny aktuality

Informace k ošetření na žádost mimo ordinační hodiny

Veterinární pohotovost je placená služba poskytující ošetření vážně nemocným zvířatům mimo běžné ordinační hodiny. Kromě pohotovostního příplatku, který je 1200-1500 Kč vč DPH se hradí také cestovní náklady na příjezd na kliniku.

Negarantujeme nepřetržitou a okamžitou dostupnost. 

Pohotovost je určena pravidelným klientům.

Po 22 hodině může být toto číslo nedostupné.

Pokud se nedovoláte, můžete volat veterinární pohotovost v Ostravě (603 545 022 http://www.vetklinika-nytra.cz/)

Po vytočení čísla se představte a klidně popište jaké potíže trápí Vaše zvíře. Je na rozhodnutí lékaře, zda je potřeba případ ošetřit ihned anebo vydrží do dalšího dne.

Podnapilé a neslušné klienty neošetřujeme!

Vyhrazujeme si právo na výpadek pohotovostního čísla z důvodu nemoci či přetížení pohotovostními případy. Pohotovost poskytujeme ve svém volném čase.

Je v nejlepším zájmu Vašeho zvířete, aby bylo ošetřeno na veterinární klinice, kde je k dispozici celé spektrum diagnostických a léčebných metod. Pohotovostní ošetření psů v terénu je možné pouze ve zcela ojedinělých případech.

Akutní případy u volně žijících zvířat ošetří záchranná stanice ČSOPNJ.

Nahoru