Veterinární klinika CTVET Frýdecká 1876 737 01 Český Těšín
Ordinační hodiny

Po-Pá: 8:00 - 12:00 14:00 - 18:00

So:9:00 - 12:00 (za příplatek)

Ne:9:00 - 11:00 (za příplatek)

Pohotovost podmínky

Aktuality

27
červen
Z důvodu nízkého zájmu o ordinační hodiny během minulých státních svátků bude klinika zavřena. V život ohrožujících případech je možné si přivolat lék ...
24
květen
Obnovili jsme techniku určenou k laparoskopickým a endoskopickým operacím. Navíc jsem schopni nyní provádět hluboké výplachy uší pod optickou kontrol ...
Všechny aktuality

Informace k ošetření na žádost mimo ordinační hodiny

Veterinární pohotovost je placená služba poskytující ošetření vážně nemocným zvířatům mimo běžné ordinační hodiny. Pohotovostní příplatek činí  2000 Kč vč DPH. Celková částka za ošetření zvířete mimo ordinační hodiny, který potřebuje odběry krve, ultrazvuk a RTG se může pohybovat kolem 4000-6000 Kč.

Negarantujeme nepřetržitou a okamžitou dostupnost. 

Pohotovost je určena pravidelným klientům.

Po 22 hodině může být toto číslo nedostupné.

Po vytočení čísla se představte a klidně popište jaké potíže trápí Vaše zvíře. Je na rozhodnutí lékaře, zda je potřeba případ ošetřit ihned anebo vydrží do dalšího dne.

Podnapilé a neslušné klienty neošetřujeme!

Vyhrazujeme si právo na výpadek pohotovostního čísla z důvodu nemoci či přetížení pohotovostními případy. Pohotovost poskytujeme ve svém volném čase.

Je v nejlepším zájmu Vašeho zvířete, aby bylo ošetřeno na veterinární klinice, kde je k dispozici celé spektrum diagnostických a léčebných metod. Pohotovostní ošetření psů v terénu je možné pouze ve zcela ojedinělých případech.

Akutní případy u volně žijících zvířat ošetří záchranná stanice ČSOPNJ.

Nahoru